totamtoiowamto

Ze wszystkimi i o wszystkim:)


#16 2010-01-14 09:33:04

kala745

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 18
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

Hejka, ale tu cisza. Byłam wczoraj w poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży. Mam cukrzycę ciążową muszę mierzyć sobie cukier 4 razy dziennie i przyjść za tydzień z wynikami i wtedy zobaczymy czy obejdzie się bez zastrzyków z insuliny.

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn39jcg4kmf4ia7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz21jnvi3n2.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywlz9esjl2s.png

Offline

 

#17 2010-01-19 22:50:33

ulinqa

Administrator

7333676
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 87
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

Oj kalusia szkoda... ale cóż i tak się dzieje... mam nadzieję, że się nie martwisz więcej niż jak każda kobieta w ciąży... trzymam kciuki za odpowiedni poziom cukru!

A no cicho tu u nas... coś dziewczyny poznikały, a szkoda...

Ja najczęściej jestem na gg, więc jak masz ochotę poplotkować to zapraszam:)

7333676

Offline

 

#18 2010-03-23 20:12:03

Kimochi

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

ja sie pojawilam potem zaraz mi internet odlaczyli przez nieporozumienie. zmienilam providera i po klopocie. jestem
kala745 glowa do gory i sie niczym  nie przejmuj. uaktualnij troszke bo ja bym chciala wiedziec jak ci poszlo

Offline

 

#19 2010-03-29 20:44:13

joanna_80

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

hej dziewczyny!
proszę nie bijcie długo mnie nie było i chyba brak czasu nie jest zbyt dobrym wytłumaczeniem, właściwie to nic mnie nie tłumaczy, bo moglam skrobnąć choć kilka słów
ale postaram sie poprawić, zżyłyśmy się podczas naszych ciąż i wspierałyśmy sie, wiec nie chciałabym z wami zrywać kontaktu, dziś tylko tyle napiszę, bo zaraz idę biegać, tak tak tak, dietka wciąż wre, było parę grzeszków, ale mam w końcu upragnioną 8 - meczkę z przodu
po świętach wracam do pracy, bo wziełam sobie dodatkowo wychowawczy urlop, no ale wszystko co dobre jak wiadome musi się skończyć
piszcie koniecznie co u was kochane?
jak dietki, ulinqo zamierzasz sie na swoja przepuklinę w końcu? kimochi a ty juz w pracy?
ehhhh tyle mam pytań, ale z czasem nadrobię:)
buziaki!!!

Offline

 

#20 2010-04-03 00:25:04

Kimochi

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

hej do wracam 24 kwietnia . na dwie nocki sobota niedziela od 9 do 7 rano. nie chce mi sie strasznie zobaczymy jak bedzie. dieta wcale mi nie idzie. szczerze mowiac, wcale sie nie odchudzam. dostalismy kupe rachunkow i dodajac wydatki na moja i meza podroz do naszych rodzin nie ma weslo z pienidzmi i nawet na diete mnie nie stac. jem ryz z potrawami meza bo to jest bajecznie tanie. nie chudne jednak co zrozumiale przy takim odzywianiu ((

Offline

 

#21 2010-04-03 22:35:59

joanna_80

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

hej kimochi!
to jeszcze trochę się pobyczysz, a ja bidula zaraz po świętach, ogólnie to tak się czuje jakbym szła do nowej pracy, albo jeszcze gorzej, podobny rodzaj stresu, wydaje mi się, ze wszyscy będą tam na mnie obrażeni, ze wzięłam wychowawczy, zreszta takie mnie nawet słuchy dochodziły, ze jestem kombinatorka, brzuch mnie boli z nerwów na samą myśl  ale wiadomo, ze pierwszy dzień najgorszy, z forsą też się ostatnio wypstrykaliśmy, zwłaszcza, ze święta robię, kimocho co do diety, to jest to prawda i moze jakiś paradoks, ale żeby sie odchudzać ( zdrowo oczywiście ) to trzeba mieć forsę!
ja nie jestem w sumie na żadnej diecie, po prostu nie jem chleba i ziemniaków i biegam często, na początku kiepsko mi szło, ledwo jeden kilometr i to po tym miałam mega zgona.
teraz przebiegnę już do 5 -tki także jest postęp.
moim problemem jest jednak brzuch, odkąd przestałam karmić, to mi go wywaliło nieźle.
antek teraz pożera wszystko, uwielbia mięsko, rośnie jak na drożdżach, tydzień temu skończył 8 m-cy, ma 80 cm i waży 11 kg, także spore chłopisko jest.
muszę teraz rozkminić jak się tutaj fotki załącza, to jakieś wstawię.
ulinqo odezwij się:)
stara paczka znów w komplecie
a tak na marginesie kimochi to kiedy planujesz drugie, fajnie mi się z Tobą w ciąży chodziło :-D
moze to powtórzymy? :-D
bo ulinqa chyba wymięknie, a może...... :-D

Offline

 

#22 2010-04-06 20:54:50

joanna_80

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

ehhhh no to teraz jak ja wróciłam to was nie ma, a forum kolejny raz bez adminka, ulinqoooo where r u????
ja dziś pierwszy dzień w pracy, nie powiem, ze było niemiło, ale najmilej też nie, trochę rozczarowanie....a szef...szkoda gadać, nie mógł sobie odpuścić i nie wyrzygać matce 3 miesięcy wychowawczego, za który notabene nie płacił
ale co tam, rzadko go widuję, więc olałam jego gadki....no a dupa z przeproszeniem jak mnie boli!!!! masakra jakaś!!!
8 bitych godzin przed kompem, nie jestem w stanie tego znieść.
zobaczymy jak będzie dalej...
no piszcie laski, wiem, że akurat ja nie powinnam was poganiać, ale fajnie by było gdybyśmy jakoś przetrwały

Offline

 

#23 2010-04-15 16:28:28

ulinqa

Administrator

7333676
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 87
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

Hej Asiu ... W WITAJ Starym Gronie mamusiek Młodych:)
Odezwę się niebawem... mam nadzieję, ze zdołam wieczorem i odświerzę stronkę:)

Offline

 

#24 2010-04-19 21:07:35

joanna_80

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

kurczę pecha mam, bo jak wchodzę to żadnej nie ma. kala może już urodziłaś, pamiętam jak sama przez to przechodziłam i wszystkie tu podejrzewałyśmy siebie za nieobecności, ze to już już....pochwal się dzidzią koniecznie po powrocie, trzymam kciukasy!
u mnie teraz trochę ponuro, cchyba będęmusiała sie zwolnić z pracy, mobbing cholerny, ale dziś mi się nie chce o tym pisać, skrobię sobie też na kafe, może uda nam się pare kobitek zaprosić do naszego wesołego choć skromnego grona.pozdrawiam was!

Offline

 

#25 2010-04-20 14:36:41

ulinqa

Administrator

7333676
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 87
Punktów :   

Re: Bla, bla, bla...

Asiu Ty się kobieto nie zwalniaj tylko bierz wychowawczy i ciagnij jak się długo da, a między czasie cos sobie dorób, skoro taki mobbing to niech mają pracownicę na wychowawczym... ale to się łatwo mówi... ja jestem wciąż na wychowawczym i póki co nie zamerza się na pracę... z urwisami mam masakrę... kiedyś to był pikuś, a teraz... Antek niezły byczek, fajnie... a mówią, ze moja jest wielka,. bo teraz ważyła
nieco ponad 11 i ma 10 miesięcy... ale w porównaniu do Gordiana w jej wieku to chucherko... Teraz załatwiałam papiery do przedszkola... znowu cała rekrutacja itd... podanie na 5 stron i 4 załączniki... ale otworzyli u nas dodatkowy budynek i jest szansa, ze tym razem się dostanie... Chcę żeby sie uczył i przede wszystkim przebywał z dziećmi, bo inaczej Milena będzie miała przegiebane z nim... teraz zrobił sie mega zazdrośnik.... i musze zmykać, bo się księżniczka obudziła... ja jestem na diecie od niedawna, pomalusieńku w dół (pomału bo jeszcze drogie warzywa)... no i grzeszki:) na sport nie mam czasu, czasem nie mam czasu wyjsc z domu nawet do sklepu a gdzie sport... znikam... zajrzę niebawem... Kalusia chwal się kobieto bo się doczekać nie mogę malusi... a kimochi jak zwykle cisza...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl